Nedávej na první dojem

11. února 2009 v 19:41 | Ž.a.n.e.TTT.ka...♥


Není vše tak jak vipadá. Já a má kámoška se taky o tom přesvědčíme. Během 14ti deního tábora se nám životy docela zamíchají a nejen nám. Budou probíhat životní rozhodnutí a velké změny. Láska zamícha kartama. Někdo zpozná, že hrát si na drsňáka není dobré, když v srdci je skvěím člověkem. Úžasné zážitky, strasti i radosti čekají nás a známou skupinu US5.

REVOLUČNÍ POVÍDKA >> ROMANTICKÉ DRAMA ↓↓↓

No to snad ne!
To se mi snad jen zdá ! Rodiče mě a mou kamarádku donutili k tomu abychom se vydaly vstříc letnímu táboru na kterém se má dokonce objevit nějaká hvězda. Kupodivu mě to nepřekvapuje, protože slavní se už v dnešní době vetřou všude, jen aby z toho měli nějaké peníze.A stejně slavné osobnosti moc nemusím. Jsou to jen nafoukané, bezcitné bytosti! Takže plán rodičů nevyšel, mysleli si jak nás nepotěší touto zprávou a zatím nám to ještě více znechutili. Nevím proč, ale tábory mě nelákají a Domča taky ne. Jednou jsme totiž na jednou spolu byly a byl to teror, nejhorších 14 dnů které mi už nikdo nevrátí. Možná proto se teď netěšíme.

Teď stojíme před bránou velkého podotýkám Slovenského areálu, kde visí mega nápis EURO MĚSTO.Už podle názvu "EURO" napovídá, že zde jezdí lidí z celé Evropy a samozřejmě musí umět všichni anglicky aby se domluvili. Docela zírám že tu nejsou žádné chatky ani stany. Je tu jen jedna velká budova podobná hotelu a kolem dokola bazény, hřiště a další podobné věci. Dokonce to tu není ani tak zastaralé jak to na táborech bývá. Začíná mě opouštět myšlenka,že to tu bude zase takoví teror jako předtím. Kouknu na Donču a vidím, že i z jejího obličeje spadl ten strach co to bude zase za hrozných, zbytečně strávených dnů.

Jak se tak všude rozhlížíme, zkoumáme nové prostředí objeví se před námi osoba. Asi kolem 30ti let. Vyšší postavy s hnědými vlasy. Začne se nás ptát co tu děláme. Jako by to nebylo jasné že jsme přijely na noví turnus. Docela jsem ji v tomhle nepochopila, ale někomu prostě věci docházej později. Jako asi té paní. Nakonec ji to stejně došlo a ukázala nám kde je recepce a kde si po sléze můžeme vyzvednout klíče od našeho pokoje. Ještě že je recepce kousek od nás, protože si nedovedu představit že by jsme se měly někde smikat s plnými kufry ještě v takovém vedru. Může být skoro 30 stupňů a to mě fakt zrovna netěší, Neříkám že nemám ráda teplo, ale určitě ne za takových podmínek. U bazénu nebo jen tak venku už by bylo něco jiného.

Po vyzvednutí klíčů se vybalujeme v našem pokoji který má číslo 206, takže si dovedete představit že to je asi někde docela nahoře. A je tomu doopravdy tak, jsme ubytované na čtvrtém patře, což je poslední patro pro obyčejné lidi. Tím chci říct že páté patro mají ty hvězdy nebo co to je a taky vedoucí. Mě je to jedno i kdyby spali na střeše, hlavně že mi máme svůj pokoj. Podle mě by těm stars prospěl spánek na čerstvém vzduchu, alespoň by jim vychladly jejich namyšlené mozky. Při horlivém vybalování naši spoustě věcí uslyšíme nějaké silně znějící hlasy: Zaslechla jsem, že všichni mají být za pět minut dole, kde nás budou čekat vedoucí se zahajovacím programem. Domča už šla dolů, že si dojde koupit ještě nějaké pití a já napsala mamce sms, o tom jak jsme dojely v pořádku a že už máme vybaleno. V tom slyším znova hlásí, aby všichni už byli dole. Rozeběhnu se prudce po schodech a utíkám abych to stihla a nebyla za debila,že nemám pojem o čase. V tom rána. Někdo přede mnou. A já padám k zemi. S kým jsem se to proboha srazila! Až se mi udělaly hvězdičky před očima. Pomalu vstávám, ještě skoro se zavřenýma očima a vidím před sebou blonďatou osobu.
"Sakra nemůžeš dávat pozor!" Nabroušeně na mě vyjede. Pořádně otevřu oči a vidím že to je ten zpěvák z US5. No bože to mě teda těší.Jeden šok větší než druhý. Jen se na něj škaredě zamračím a řeknu " A pak že hvězdy nejsou namyšlené co?" Nechápavě se podívá, zarazí a odejde opačným směrem než já.

Celou domu na zahájení jsem musela o tom blonďatém individuu přemýšlet. Na jednu stranu ho nemusím za to jak se chová a na druhou stranu mi je ho líto jak je strašně ubohý. Možná by to nebyl špatný kluk, kdyby ho nedostala ta sláva. Při večeři si všimnu jak se celá ta jejich banda mihne venkem, i když
nikdo je nezpozoroval. Taky teď už vím proč jsme je viděla vycházet ven. Po večeři se totiž chystá velké odhalení hvězdy tohoto turnusu. Dominice jsme o mém drastickém setkání neřekla takže netuší, že tou hvězdou jsou US5. Všichni nedočkavě čekají před docela velkým pódiem na svou hvězdu. Jenom já tam stojím docela nenadšeně, i když nechci jde to na mě dost vidět a bohužel stojíme ještě v první řadě kvůli Dominiky.
Takoví docela na první pohled milí pán uvede to velké "překvapení" a všichni řvou nadšením, při spatření 5ti kluků na pódiu. Začínají pouštět z úst věty jako "Ahoooj, užijeme si to tu spolu tomu věřte. Budeme se skvěle bavit" Přestává mě to bavit a jdu radši na hotel do našeho pokoje. Dominika mě následuje.
"Proč jdeme pryč" udiveně za mnou běží a vyptává se.
"Klidně jsi mohla zůstat, ale mě ty jejich slova nějak neberou."
"Ale docela dobře zpívají" vysloví svůj argument Dominika.
"Jo to máš pravdu že zpívají době jenže.."
"Jenže co?" nenechá se odbýt. Začnu ji vyprávět jak se jeden z nich zachoval a už chápe proč jsme tam nechtěla zůstat.

Jdu si radši lehnout abych byla na zítřek vyspaná. Stejně podle mě
budeme vstávat okolo půl osmé abychom stihly snídani. Ani se mi nechce natahovat budík. Klidně bych i tu snídani zaspala a docela doufám v to, že hned po ránu neuvidím ty hvězdné ksichty. To by mi totiž docela zkazilo celou náladu a už by se mi do ničeho nechtělo. Při představě jejich vysokého ega, které stoupá někde až do výše mraků. Lepší je nad tím nepřemýšlet. Vzájemně si s Domčou vyměníme Dobrou noc a usínám se sluchátky v uších.

BUDÍÍÍÍÍÍÍÍČEK !!!!
Bože, kolik je proboha hodin? Připadá mi jako bych šla před hodinou spát.. Doufám že to takhle nepůjde dál nebo nebudu schopna udělat jedinou věc a přijedu domů ještě víc vyčerpaná než jsme odjížděla Dnešní první den by nám stejně měli nechat takoví adaptační takže by se to mohlo zvládnout. Hned u snídaně jsme se seznámily s pár lidmi. Kupodivu miluji tu skupinu která sem přijela, není se čemu divit tu jsou do nich blázni snad všichni. Asi jen mě to nějak nebere, ale že by mi ten rozdíl nějak vadil to fakt ne. Vždycky se v něčem liším ať už v dobrým nebo zlím. Nesoudím je podle vzhledu, i když ten do kterého jsme narazila myslím že se jmenuje Richie je pěkný, jenže krása není vše. Na odpoledne jsme se zapsaly na taneční lekci, i když mi to mé síly moc neulehčují, ale když se jedná o tanec a ještě o styl, který jsme ještě nezkoušela.. Jdu do toho po hlavě a na síly se neohlížím. Na letáčky který byl připevněn na velké tabuli ve velké hale tak aby si jej každý všiml. Bylo napsáno, že se naučíme nějaké choreografie hvězd na pódiu a to podle mě bude hodně zajímavé.

Po obědě jsme se teda vydaly do velkého sálu kde se to mělo konat. Dominice se moc nechtělo, ale nakonec jsme ji přemluvila a když se ke mně přidali i noví přátelé to přece nemohla odmítnout. Míříme k velkým dveřím uprostřed dlouhé chodby.
"Myslíš že to bude tady?" Znejistí Dominika
"Jasně koukni na dveře je to tu i vyvěšené a jdou odtamtud hlasité zvuky."
Opatrně vezmeme za kliku s myšlenkou co když jsme někde špatně.
"BOŽE NE" V momentě vyřknu z úst když spatřím ho. Toho kluka z prvního dne, ze schodů a jistě všichni víte o koho jde. Je to ta hvězdička.
"Tak to jsme zvědavá, bude to skvělí" Nadšeně zírá na něj Dominika a ostatní se k ní přidají v konstatování, že to bude super. Dokonce ani nepostřehla můj údiv.
No dobře, vykašlu se na to co proti němu mám. Možná že není tak špatný. Nemusím ho odsuzovat jen kvůli pár věcem. Nechám tomu volný průběh.

V mém přemýšlení mě přeruší jásot ostatních kolem mě, kdy si všímám, že dorazil i zbytek skupiny. Začíná se linout hudba velkým sálem, obloženém zrcadli aby každý viděl chyby pří svém tanci a mohl je odstranit. Můžu říct, že to tu mají dobře vyřešené. Kluci rozjíždějí svou choreografii aby nám ukázali co se dneska naučíme. Klobouk dolů mají to fakt namakané.
Teď mi vůbec nepřijde že jsou to vymydlené stars. Docela se bavíme při učení choreografie, která není mimochodem zrovna jednoduchá a dost lidem to ještě nejde, ale oni se do toho dostanou. Pomyslím si…
"Bože snažte se, tady holkám to jde a vy ostatní nic." Poukáže na mě a Dominiku Richie. Jenže mi už tančíme strašně dlouho tak proto nám to jde. Na začátečníky se musí pomalu a ne tak zhurta!
To mě nutí se ozvat.
"A ty si myslíš co, že oni ze dne na den budou skvělými tanečníky jak ty si usmyslíš? To teda ne! Jo my tančíme dlouho tak nám to zvládáme, ale oni ne! Vzpomeň si na sebe jaké jsi byl poleno, když vznikla skupina US5 a taky jsi se vypracoval. Myslela jsme si Richie, že nejsi až takoví kretén" Seberu se a odcházím docela zklamaná z toho kluka, ani ostatní nebyli moc nadšení.

BTW: Můžu vés ujistit, že to tímdlem směrem k záhumě potračovat nebude :-)) Počkejte si na druhý díl :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KatushQa.US5 KatushQa.US5 | Web | 11. února 2009 v 20:03 | Reagovat

Hezkýý už se těším na další díl !!!!

2 lady-linka lady-linka | Web | 11. února 2009 v 20:54 | Reagovat

hezky jsi mi to napsala a už se těším.....

3 Ila Ila | Web | 11. února 2009 v 20:59 | Reagovat

Ahojík

Byla bych ráda kdyby jsme si psaly přes e-maily, protože na ICQ nechodím už vůbec! a chtěla bych vědět jak se máš a co je nového????

Doufám, že písneš tak papa :-*

4 lady-linka lady-linka | Web | 11. února 2009 v 21:12 | Reagovat

supeer ..........nej nej jen pokračuj

5 NesS..TwoE SB NesS..TwoE SB | Web | 11. února 2009 v 22:05 | Reagovat

Ahojky zdravíím Sbé :)

mám prosbu..

prosím hlásni pro mě tady:

http://sabusta.blog.cz/0902/1-kolo-soncu

budu ti velmi vděčná :)

a nakonec: =*

:D

6 SiSi SiSi | Web | 12. února 2009 v 6:15 | Reagovat

mas dobrej blog dik za komentik hledam sb nemas zajem

7 BeSt  *AnGeL GiRl* BeSt *AnGeL GiRl* | Web | 12. února 2009 v 7:35 | Reagovat

____________@@@@@

___________@@@@@@@________@@@@@

________@@@________@@_____@@@@@@@

________@@___________@@__@@_______@@

________@@____________@@@___________@@

__________@@__________________________@@

____@@@@@@______@@@@_____________@@

__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@

__@@____________@@@@@@@________@@

_@@____________@@@@@@@@______@@

_@@____________@@@@@@@@____@@@

_@@@___________@@@@@@@_______@@

__@@@@__________@@@@@__________@@

____@@@@@@_______________________@@

_________@@_________________________@@

________@@___________@@___________@@

________@@@________@@@@________@@

_________@@@_____@@@_@@@@@@@@

__________@@@@@@@_____@@@@@@

___________@@@@@_@

______________________@

_______________________@

________________________@

________________________@

________________________@___@@@

________________@@@@_@__@____@

______________@_______@@@__@@

________________@@@__@__@@

______________________@

_____________________@

8 Žanet <3 Žanet <3 | Web | 12. února 2009 v 11:53 | Reagovat

super pokračkooo =)

9 3hena3 3hena3 | Web | 12. února 2009 v 13:54 | Reagovat

Ahoj, dakujem za upoozornenie, ze nieco take pises, ale...

Za 1. Nemám rada reklamky tohto typu!

Za 2. Nie je tá uputavka "revolučná poviedka" trochu nafukana? Akoby len tvoja FF bola naj alebo čo a v každom prípade, mi zatiaľ pripadá ako každá druhá..

Necháp ma zle, nekritizujem, len je to môj názor. Inak píšeš v pohode. Vyjadruješ sa super.. alebo vyjadrujete, neviem kto a čo to pise..

Takze fajn, rada si precitam aj druhu cast a druhykrat prosim ta nepis reklamy. Diky, caf!

10 3hena3 3hena3 | Web | 12. února 2009 v 14:40 | Reagovat

jasne to beriem. Je to uputavka a ma zaujat. To je spravny postoj. :)

No, tak potom som zvedava, co to bude zac. Nabuduce mi napis znova, ked bude dalsia cast.

Viesh, ja neurobim schvalne rubriku na reklamy, ptz je to aj tak zbytocne a nevadia mi reklamy. Nech su kdekolvek, ale tvoja bola prva taka.. ehm no ako som napisala. Na prvy pohlad mi pripadala taka drza..Ze revolucna poviedka. no ved chapes... za to som to napisala.. inak mi je jedno kde su reklamy..

tak teda opakujem, pak sa plsky ozvi ak ti to nerobi problem.. budem rada..

papa =)

11 3hena3 3hena3 | Web | 12. února 2009 v 14:40 | Reagovat

ou a inak mas super design ! =)

12 3hena3 3hena3 | Web | 12. února 2009 v 15:36 | Reagovat

Nj, chapes.. hm mozno by to slo sformulovat inak. Ale vies co si myslim? Ze som asik jedina, ktora sa nad tym pozastavila... nikto iny s tym problem nema :D ale ja som puntickarka a vsimam si vsetky detaily.Pozeram sa na vsetko zo vsetkych perspektiv :D kludne to tak nechaj, len aby to fakt pak ludia nechapali ako vytaovanie :P.. heej a neprezradzaj, ze co tam bude ! :D heh

13 MarťulQa #Y♥ur SB#  >> I L♥ve You F♥REVER << MarťulQa #Y♥ur SB# >> I L♥ve You F♥REVER << | Web | 12. února 2009 v 16:50 | Reagovat

Ahojky, omlouvám se, že jsem tu ted dlouho nebyla a nic nepřidávala, protože tento týden jsem byla po týdnu ve škole, a taky jsem musela strašně dohánět a nejhorší je, že jsem už zase nemocná, dneska jsem byla u doktora a mám nějakej blbej zánět dutin, tak mi to propíchl a mám antibiotika. To toto zase zameškám. No co nadělám, tak se měj zatím hezky :o))

14 Míša_Jay Míša_Jay | E-mail | Web | 12. února 2009 v 17:08 | Reagovat

pokráááááááčko je ta zatím superrrrrrrr

15 MaRuŠQa MaRuŠQa | E-mail | Web | 12. února 2009 v 17:11 | Reagovat

Jůůů..tak to je krásný=o)...už se těším!

16 lilly lilly | Web | 12. února 2009 v 17:59 | Reagovat

super pokrackooo  rychloo

17 Jary Jary | Web | 12. února 2009 v 20:02 | Reagovat

tak to mas kwasny muzu se zeptat kolik ten tabor stoji....!!!!!

18 Kika Kika | Web | 12. února 2009 v 20:40 | Reagovat

Ahoj prosim ťa potrebujem nutne tvoj hlasok...dufam že ti to nevadi ae mohla by si prosim hlasnuť sonb za mňa ?Som tam ako Kika

http://olsnam.blog.cz/0902/sonb-3-4-kolo-finale#komentare

Je to finale a je to dosť tesne tak prosim keby si bola taka zlata a hlasla by si za mňa Kiku budem ti fakticky vďačná

Ak aj ty potrebuješ nekde hlásnuť tak mi tiež napíš...rada za teba hlasnem

prosim hlasni...dakujem ti

inak pekny blog :)

inak super poviedka :))

19 Mischel_Discharge- YOUR *nEw* -aFf- MtVr <33 Mischel_Discharge- YOUR *nEw* -aFf- MtVr <33 | Web | 13. února 2009 v 15:10 | Reagovat

a thak sme ece esbééé?

20 andu andu | 13. února 2009 v 17:02 | Reagovat

goodky...uz se tesim na pokrackoo... :)

21 CullenQa CullenQa | Web | 13. února 2009 v 17:06 | Reagovat

ahojky nespřátelila bys?

22 Lucy Lucy | Web | 13. února 2009 v 18:35 | Reagovat

Moc poekna poviedka..doik ze si ma upozornila...mam velmi rada us5 a vsetko s nimi spojene..mimohodom nechcela by si spratelit??

23 maja maja | Web | 14. února 2009 v 0:27 | Reagovat

honem pokráčko je to pěkné. Plsky až bude pokráčko tak dej vědět děkuji

24 Jonas.Girl Jonas.Girl | Web | 14. února 2009 v 10:05 | Reagovat

Už se těším na další díl ;)

25 LinkinLady LinkinLady | Web | 14. února 2009 v 10:57 | Reagovat

ahojík můj blog má narozeniny,při té příležitosti jsem udělala velkou bleskovku!prosím zapoj se:)díky mooc a srry za reklamu!:)

26 MarťulQa #Y♥ur SB#  >> I L♥ve You F♥REVER << MarťulQa #Y♥ur SB# >> I L♥ve You F♥REVER << | Web | 14. února 2009 v 13:28 | Reagovat

Ahojky, máš u mě přáničko k Valentýnovi :o))

27 Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* | Web | 14. února 2009 v 14:24 | Reagovat

Ahojky, máš ode mně na mym blogu dáreček k Valentýnovi. :D

28 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 14. února 2009 v 14:46 | Reagovat

Mne sa náhodou páči

29 Kačullina Kačullina | Web | 14. února 2009 v 15:29 | Reagovat

Je to krásný, určitě a co nejrychleji prosím o další dílek je super a néé že není nic moc, je super krásně píšeš :) jen tak dál

30 izAbElA izAbElA | E-mail | 14. února 2009 v 17:01 | Reagovat

zajimavý .. jsem zvědavá na další díííl

31 ×N_i[k ]q_A♠ ×N_i[k ]q_A♠ | Web | 14. února 2009 v 18:05 | Reagovat

Obíííhajda....♥

32 ×N_i[k ]q_A♠ ×N_i[k ]q_A♠ | Web | 14. února 2009 v 18:24 | Reagovat

a co myslíš???? já jenom hci abys věděla že jsem tu byla!!!!:(

33 ×N_i[k ]q_A♠ ×N_i[k ]q_A♠ | Web | 14. února 2009 v 18:39 | Reagovat

takže nepsat žádné obíhajda a tak !!!jo už to chápu :) pls nezlob se na mě nehci tě ztratit!!!

34 ×N_i[k ]q_A♠ ×N_i[k ]q_A♠ | Web | 14. února 2009 v 18:47 | Reagovat

takze vse v poho....♥..(akorat si tu povidku fakt nechci cist:-)

35 Stacia Stacia | Web | 14. února 2009 v 20:09 | Reagovat

super a muzu ji dat na blog?

36 (Á)já→tvý SBé (Á)já→tvý SBé | Web | 15. února 2009 v 18:29 | Reagovat

Moc hezký!!!!Těším se na další díl!!!!

37 NesS..TwoE SB NesS..TwoE SB | Web | 15. února 2009 v 19:36 | Reagovat

Ahojky!

mám prosbu :D

hlásneš pro mě pls tady:

http://sabusta.blog.cz/0902/2-kolo-soncu

(??)

budu ti mots vděčná!!

dyštoš napiš a já pro tebe též hlásnu ;)

dyť jsme přece SBé :)

=*

38 (Á)já→tvý SBé (Á)já→tvý SBé | Web | 15. února 2009 v 22:13 | Reagovat

Prosím hlásni tu:

http://monikafrankeova.blog.cz/0902/5-kolo-sonf

pro:Lets dance2

moc dík

39 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 16. února 2009 v 11:09 | Reagovat

Ajojky! Mám new dess,keď chceš pozri...♥♥♥

40 HAnsika HAnsika | Web | 17. února 2009 v 20:42 | Reagovat

Pekny bloček

41 NesS..TwoE SB NesS..TwoE SB | Web | 18. února 2009 v 18:11 | Reagovat

Ahojky jsem skoro ve finále SONBu..

tak pro mě pls hlásni na:

http://sabusta.blog.cz/0902/3-kolo-soncu

za NesS

btw: když budeš potřebovat tak napiš taky pro tebe hlásnu ;)

=*

42 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 18. února 2009 v 19:26 | Reagovat

supeeeeeeer príbeeh!

43 weiwina weiwina | Web | 18. února 2009 v 19:44 | Reagovat

moc se mi to líbí, myslíš že bys mi mohla dát vědět až bude další díl? jestli jo, tak děkuju moc:)

44 Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* | Web | 20. února 2009 v 16:24 | Reagovat

Ahojky eSBénko, na mojem blogu  bude SONB, tak jestli chceš, tak se přihlaš.

Srry za reklamu, ale nenašla sem článek na reklamy.

45 ♥Mc.KnoFLíQ^^ ♥Mc.KnoFLíQ^^ | Web | 20. února 2009 v 19:25 | Reagovat

hezký :)

46 Luxus-sS Luxus-sS | 21. února 2009 v 0:24 | Reagovat

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

47 Luxus-sS Luxus-sS | 21. února 2009 v 0:24 | Reagovat

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

48 Luxus-sS Luxus-sS | 21. února 2009 v 0:24 | Reagovat

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

SEŠ HNUSNÁ KOPÍRKA!!!

49 ×N_i[k ]q_A♠ sb ×N_i[k ]q_A♠ sb | Web | 21. února 2009 v 18:39 | Reagovat

nebudu si ten článek číst taky je moc dlouhý atd...a nezajímá mě ale musim ti něco říci :

a nechci si zaloit třídění sb!!!!jenom že máž mezi sb 0 komentíků nejsi jediná ale naprav to!!

50 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 22. února 2009 v 14:22 | Reagovat

---------♥LOVE♥----------------♥LOVE

------♥LOVE♥LOVE♥------♥LOVE♥LOVE♥

----♥LOVE♥LOVE♥LO---VE♥LOVE♥LOVE♥

------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE

--------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LO

----------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥

------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOV

--------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥L

----------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE

------------------♥LOVE♥LOVE♥LO

--------------------♥LOVE♥LOVE♥

----------------------♥LOVE♥LOV

------------------------♥LOVE♥L

-------------------------♥LOVE

---------------------------♥LO

--------------------------------------------

------------------♥LOVE♥------------♥LOVE♥LOV

-----------♥LOVE♥----♥LOVE♥-----♥LOVE♥---♥LOVE♥

-----------♥LOVE♥-------------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥

-------------♥LOVE♥-----------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥

-----------------♥LOVE♥-------------♥LOVE♥---♥LOVE♥

--------------------♥LOVE♥----------♥LOVE♥LOVE♥

---------------------♥LOVE♥---------♥LOVE♥---♥LOVE♥

------------------------♥LOVE♥------♥LOVE♥-----♥LOVE

---♥LOVE♥----------♥LOVE♥-------♥LOVE♥--------♥LOVE♥

-----♥LOVE--------♥LOVE♥---------♥LOVE♥-------♥LOVE♥

-------♥LOVE-♥LOVE♥--------------♥LOVE♥------♥LOVE♥

------------♥LOVE♥------------------♥LOVE♥----♥LOVE♥

----------------------------------------♥LOVE♥LOVE♥

51 ->BajuSsiQ<-♥ ->BajuSsiQ<-♥ | Web | 23. února 2009 v 15:05 | Reagovat

->ChoJky<-

MአMoooC HeZůů BloČeQ :-*

JuKni na MůJ PlSinKy <<

_MuciQ_

52 NesS..TwoE SB NesS..TwoE SB | Web | 24. února 2009 v 19:56 | Reagovat

Ahojky!

Mám pro tebe takovou ehm znepokojující zprávu xD

Divila jsem se, že vůbec nechodíš na můj blog..

tak se stav (pokud možno do konce března) jinak si tě vymažu z mých SBének..

btw: a nech tam nějakej koment

53 ++LaDy ža%NET%ka aff♥ ++LaDy ža%NET%ka aff♥ | Web | 25. února 2009 v 0:22 | Reagovat

zitra,ve ctvrtek a v patek tu asi nebudu.Jedu totiz do Prahy za segrou :)

vratim se v patek vecer,v sobotu se balim a v nedeli rano jedu se tridou na lyzak,takze ted tu fakt moc byvat nebudu.

Ale prednastavim nejaký clanky,mozna i v Praze si najdu nejaky cas neco pridat... :)

tk se mej,p

a jak se jinac vede ?:)

54 lucynka lucynka | Web | 26. února 2009 v 10:51 | Reagovat

Aoooojík!

kokni plsky na muj blog je o celebritach s jednou kamoskou sem se vsadila ze tam bude vic nez 100 lidi dneska prosim jen se tam mkokni chci vyhrat sazku

a ty mas upa bozi dess jak si to udelala?

a promin nenasla jsem rubriku na reklamy

55 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 27. února 2009 v 18:26 | Reagovat

Ahoj!! Prišla som ti napísať,že už NEmám pozastavený blog!!!Tak sa príď kuk!!

56 Ila Ila | Web | 28. února 2009 v 18:47 | Reagovat

Nee já s US5 nekončím, ale co bych s těma věcma dělala? dala jsem do toho hodně peněz a chtěla bych aby se mi něco z toho vrátilo. Tady nejde o to kolik toho s nima máš, ale o to, že si jejich fanoušek a máš je ráda ;).

A jak se jinak máš??? doufám, že je u tebe všechno v pohodě ;)

57 Ila Ila | Web | 28. února 2009 v 20:02 | Reagovat

Já jsem taky ráda, ale nemusím mít milion věcí, mě stačej CD, DVD a moje oblíbené plakáty! Tak udělám radost alespoň někomu jinýmu ;).

Jakto, že se zbláznila??? :-o

A jak se ti líbí na nové škole?? =)

58 MarťulQa #Y♥ur SB#  >> I L♥ve You F♥REVER << MarťulQa #Y♥ur SB# >> I L♥ve You F♥REVER << | Web | 28. února 2009 v 21:55 | Reagovat

Ahojky, zlatíčko, tak konečně jsem se vrátila z hor, bylo to tam úplně bomba, moc jsem si to užila, ale bylo mi snutno. ...články začnu přidávat podle času, uvidím. Tak zatím se měj krásně. PapíQ :o))

59 LaDy ža%NET%ka aff♥ LaDy ža%NET%ka aff♥ | Web | 28. února 2009 v 23:47 | Reagovat

ahoj,prosim hĺasni pro me tady :

http://sharinka-loves.blog.cz/0902/3-kolo-sonp#komentare

jsem uz ve 3.kole!!!

dik pp

a jinak na tyden jedu na lyzak se tridou,tak tu nebudu.

a ani nebudou clanky.

tk pp

60 MiLuJu US5 MiLuJu US5 | E-mail | 1. března 2009 v 8:40 | Reagovat

Awoy =o* máš tam chyby awe to newa je to sQelý!!! Mots se těšim na další díl =o*** taky bych chtěla aby se mi tohle stalo fakt záwidim tomu komu se tohle stalo =)

61 weronica weronica | E-mail | 1. března 2009 v 12:53 | Reagovat

Hezůů!!:-)))

62 *AduScheNa* *AduScheNa* | 1. března 2009 v 13:43 | Reagovat

DoOost dOObrý!!x-**..Těšim se na daLší díLéÉk!x) <3..Jen tk dááál...x-*

63 Andy Andy | Web | 1. března 2009 v 13:52 | Reagovat

jůů kráásný :-)

64 Ila Ila | Web | 1. března 2009 v 14:04 | Reagovat

A bavíš se teda s Gabčou???

Tak to jsem ráda, že se ti tam líbí :-* hlavně ať ti to tam jde ;).

Už dlouho si řikám, že si tu tvojí povídku musim přečíst!!! A určo přečtu když se dneska všechno naučim do školy, tak si jí přečtu dneska ;)

Ale to bude v pohodě!!! To vydržíš, kluci se snažej.

65 Anýta Anýta | 1. března 2009 v 14:06 | Reagovat

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Máš to tady moc hezký moc moc!!!!!!!!!!Děkuju že si mě snim mohla seznámit!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

66 Katushka Katushka | 1. března 2009 v 15:38 | Reagovat

Wow,to je super!!!!moc se ti to povedlo,už aby byl další díl,moc se těším! =o)

67 Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* | Web | 1. března 2009 v 15:45 | Reagovat

Promiň, nerada to takhle přeposílam, většinou to mažu, ale tak musim zjistit, kolik mam opravdovejch eSBé, ne?.. :D

Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB !

Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek !

Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB !

Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi !

Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB !

Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!!

Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti to zpět

A ZAPIŠ SE DO TŘÍDĚNÍ ESBÉ, JINAK MAŽU!!

68 Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* Karoolka→Tvoje eSBénko ♥♥♥ CmuQ :* | Web | 1. března 2009 v 16:15 | Reagovat

zlato, prosím, hlásni mi tady: http://mimop.blog.cz/0902/sutaz-je-tu sem tam jako Karoolka.

Díky moc :*

a srry za reklamu.. ;)

69 Adél Adél | E-mail | Web | 1. března 2009 v 18:40 | Reagovat

wow...super....tho chce pokráčko

70 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 1. března 2009 v 20:10 | Reagovat

Ahoj! Mám new dess na mojom blogu,tak sa príď pozrieť!♥Pá

71 terka :D terka :D | E-mail | 2. března 2009 v 19:01 | Reagovat

super  :-D

72 ►Twilight_♥girl◄Sbnko!!!!♥ ►Twilight_♥girl◄Sbnko!!!!♥ | Web | 3. března 2009 v 16:26 | Reagovat

Ahoj!! Chceš sa pozrieť ako vyzerám??? Stačí sa len pozrieť na môj blog!!! Ahoooooj!!!

73 ►Twilight_♥girl◄Sbnko!!!!♥ ►Twilight_♥girl◄Sbnko!!!!♥ | Web | 3. března 2009 v 21:19 | Reagovat

Ahoj!! Mám nejaké novinky na mojom blogu,tak sa príď pozrieť.Pá

74 lilo lilo | Web | 4. března 2009 v 15:23 | Reagovat

↓ahoj pls chod na moje blogy↓

www.your-family.blog.cz

www.mini-witch.blog.cz

www.o-camp-rock.blog.cz

www.o-grafike.blog.cz

                                                 kujuu

75 lilo lilo | Web | 4. března 2009 v 15:23 | Reagovat

↓ahoj pls chod na moje blogy↓

www.your-family.blog.cz

www.mini-witch.blog.cz

www.o-camp-rock.blog.cz

www.o-grafike.blog.cz

                                                 kujuu

76 Phoebe Phoebe | Web | 4. března 2009 v 17:41 | Reagovat

Suprovy,thesim se na pokrackooooo

77 MrS. WeVe* MrS. WeVe* | Web | 5. března 2009 v 16:13 | Reagovat

Hele... jestli si myslíš že si skopčíš design a myslíš si že se to nikdo nedozví tak jsi na omylu!! hele já znám stranku http://miley-c.net/ a vidim tam stejny design jako mas ty.. jsi uboháá!! :( když to uvadiš za své!!

78 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 5. března 2009 v 17:37 | Reagovat

Ahojky! Mám new dess,tak sa príď pozrieť!!

79 ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ ►Twilight_♥girl♥◄-SBnko♥♥ | Web | 5. března 2009 v 17:41 | Reagovat

Ty si tento dess nerobila!!...pozrela som si ten druhý blog,od čoho si skopírovala ten design.Prečo si nám všetkým SB klamala!!!?? Ja už NECHCEM byť tvoje SB!!!!!!!!

80 lady-linka lady-linka | Web | 6. března 2009 v 20:10 | Reagovat

tak kde je povídka,.

?????

81 Žofka Žofka | E-mail | 7. března 2009 v 13:11 | Reagovat

jo super

82 lady-linka lady-linka | Web | 7. března 2009 v 18:54 | Reagovat

já jsem se ptala jen...kde je tahle povídka?

83 lady-linka lady-linka | Web | 7. března 2009 v 18:54 | Reagovat

druhý díl kde je???? :)

84 wevi wevi | E-mail | Web | 9. března 2009 v 19:47 | Reagovat

Hezu blogisek a super povidka  :)

85 >>Cheeky girl<< :) >>Cheeky girl<< :) | Web | 10. března 2009 v 16:50 | Reagovat

ahojki :) akosi dlho si tu nebola :P

86 NesS..TwoE SB NesS..TwoE SB | Web | 10. března 2009 v 19:19 | Reagovat

Neboj nesmažu tě ;)

já tu taky dlouho nebyla páč sme se stěhovali a já neměla zapojenej net :)

Ale už se vracíím

87 Domííísek Domííísek | 11. března 2009 v 12:46 | Reagovat

jů moc hezky:-)

88 MaYnkaA MaYnkaA | E-mail | Web | 11. března 2009 v 20:41 | Reagovat

Krásaaa pokráčkoooo =)

89 Kikina Kikina | Web | 12. března 2009 v 16:42 | Reagovat

Kuk sem na muj blog

90 novina novina | 12. března 2009 v 17:20 | Reagovat

to je hezky...x))uz se tesim na dalsi dil

91 m.shane m.shane | 12. března 2009 v 20:55 | Reagovat

supeer..určo nějaký pokračování..

92 Ivule Ivule | E-mail | 15. března 2009 v 13:08 | Reagovat

fajnové.. fakt skvělé:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama