Creme

4. dubna 2009 v 20:26 | Ž.a.n.e.TTT.ka...♥ |  >>Magazine

DEMI + SELENA = BFF

Když Demi a Selena společně sdílí krabici pastelek na konkurzu pro TV show Barney, začne se velké přátelství, které trvá po celý život.

Tyhle dvě kamarádky, které by pro tu druhou šly až na konec světa! Společně zažily smutné věci jako šikanu nebo rozchody, stejně jako zažily extrémně šťastné věci, když dosáhly jejích cílům a snům! Bez ohledu na neúspěchy, vždy ví, že mají tu druhou, aby se na ní mohli spolehnout a těší se na jejich legendární
přespávačky.


BESTIES, NOT KITTY CATS


Ne, mezi nimi nenajdeš žádné boje. Hollywood umí být dost krutým místem pro konkurenci ve filmech a televizních seriálech. Demi a Selena jsou pro tu druhou zřídka přímou konkurencí, ale takhle to není jak to ony vidí. Demi říká, že se baví o rolích a Hollywoodu, ale nikdy mezi sebou necítí konkurenci- každá tu druhou hrozně moc miluje! "Už od mala jsme věděly, že máme stejný vzhled- obě patříme k hispáncům a máme tmavé vlasy. Byly bychom na konkurzu, mamka by nám řekla, že jestli něco dostane jenom jedna z nás, tak je to pořád lepší, než kdybychom pohořely obě. Takže kterákoli z nás to dostane, jsme šťastné za tu druhou!"


THERE WHEN YOU NEED HER MOST

Demi o šikaně na její staré škole říká, že to bylo hodně špatné. Musela ze školy odejít a učit se doma. Pro Demi to bylo hodně těžké, ale Selena tu pro ni vždy byla, aby si o tom mohli promuvit. Myslela si, že už je to za ní, až do nedávného koncertu, kdy opět ucítila tu bolest a smutek, když se jí skupina holek, stojící v davu, posmívala. "To mě úplně rozhodilo- zapomněla jsem slova. Opravdu mě dostali.," říká Demi. Jako za starých časů, Demi se obrátila na Selenu pro pomoc. "Demi brečela, zavolala mi a řekla, 'Cítila jsem se jako bych byla zpátky v Texasu, když jsem byla na škole rozebíraná těmi sprostými holkami!' Demi se od toho zkusila odvrátit, ale hrozně jí to bolelo.Snažila jsem se tu být pro ní a řekla jsem, 'Jsi dobrá zpěvačka a každý to ví! Vždycky tu budou holky, který jsou sprostý!'" Po mluvení se Selenou se Demi cítila mnohem líp. Takže když se ta stejná věc stala na koncertě o pár nocí později, zkusila novou taktiku. "Viděla jsem ten samý typ holek, co se mi posmívaly a tak jsem k nim přišla a řekla, 'Chtěla bych dát zvláštní poděkování této skupině za to, že jste tak dobrým publikem. Vy lidi, jste skvělí- miluju to!" Křičela jsem to na ně v průběhu celé show!" Demi je odrovnala s nonšalantností!


CRAZY TIMES


Když jste s někým tak dlouho kamarádky jako Demi a Selena, máte celou hromadu vtipů, kterým se dokážete smát jenom vy dvě. Demi a Selena mají spoustu vtipných vzpomínek a příběhů nejlepších kamarádek přes 10 let. Takže vybrat si jednu vtipnou vzpomínku, tak si každá vybere jinou, ale Selena vybrala největší zážitek. "Šlo se přes deštný les. Demi vypadala tak nádherně, bylo to vtipný! Já měla kraťasy a conversky, a ona měla zebrové legíny a Ray-Bans. Tohle byl náš nejvtipnější zážitek, protože jsme nevěděli co čekat!"

zdroj: http://demilovato-fansite.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama