>>Biografie

Životopis

4. dubna 2009 v 17:01 | Ž.a.n.e.TTT.ka...♥
Datum narození: 20.08.1992
Místo narození: Dallas (Texas,USA)
Znamení: Lev
Oblíbená barva: Modrá, červená
Oblíbený film: Donnie Darko, Tajemství loňského léta
Oblíbená skupina: Paramore
Oblíbený sport: Surfing
Oblíbené jídlo: Bramborová kaše a ryba
Oblíbené pití: Ovocný džus
Oblíbené ovoce: Pomeranč
Oblíbené roční období: Jaro
Oblíbená píseň od JB: "Hollywood"
Nejlepší kámoška: Selena Gomez
Hraje na: Bubny, kytaru a na klavír
Nejoblíbenější svátek: Svatý Valentýn

Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20), která je taky zpěvačka a Madison (6). Tato americká herečka a zpěvačka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends", což je pohádka pro děti kde si zahrálu postavu Angely. Zde se také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Ale nejvíce jí proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back. V Březnu vyjde toto album jako DELUXE, kde budou hity jako GET BACK a LA LA LAND také tam, ale poprvé uslyšíme LO QUE SOY, což je španělská verze pro This is me, velké překvapení pro fanoušky bude i bonusové DVD kde najdeme záběry ze zákulisí tour s Jonas Brothers, videoklipy a spoustu dalšího.

zdroj: http://demilovato-fansite.blog.cz/

 
 

Reklama